Montáž ťažných zariadení.

Ťažné zariadenia AUTOHAK.

Venujeme sa montážiťažných zariadení slovenského výrobcu AUTOHAK, ktoré sú dlhodobo na Slovensku top zariadeniami vo svojej kategórii. Ťažné zariadenia AUTOHAK majúpozinkovanú komplet celú konštrukciu, ktorá je z hľadiska životnosti oproti farbám neporovnateľná. Rovnakovšetky duté profily sú pozinkované aj z vnútra.

Pre uchytenie spojovacej gule (tzv. "bajonetové odnímanie") sa používajúaž 3 bezpečnostné prvky avšetky spojovacie prvky sú chránené proti vplyvom prostredia. Spolu so spojovacou guľou sa súčasne odnímajú všetky spojovacie prvky a na vozidle zostáva len držiak s otvorom, ktorý neobsahuje žiadne citlivé časti a je vodotesne uzavretý gumovými krytmi. S ťažnými zariadeniami AUTOHAK je jednoduchá manipulácia s minimálnymi nárokmi na fyzickú zdatnosť užívateľa amajú vynikajúcu cenu.

Zariadenia sú konštruované acertifikované v súlade s národnými a medzinárodnýminormami a smernicami ISO 9001:2008, 94/20/ES, EHK 55.

Ťažné zariadenia VAMOT

Patria k najlepším v odvetví výrobcov ťažných zariadení. Pokrýva rôzne ťažné zariadenia, ktoré sú ľako montovateľné. Medzi základné modely patria:

  • ťažné zariadenia s našróbovaným ojom so špeciálnymi skrutkami, pričom montáž a demontáž tohto produktu je jednoduchá a existuje niekoľko typov ťažných zariadení tohto druhu podľa spôsobu použitia
  • automatické ťažné zariadenia - moderné riešenie, ktoré zaisťuje maximálny komfort, rýchlosť a bezpečnosť prevádzky, pre odstránenie alebo nainštalovanie oja nie je potrebná žiadna fyzická sila a nástroje, naviac ich estetický vzhľad je možné zladiť podľa typu vozidla, táto verzia zariadenia má aj bezpečnostný anti-zlodej zámok

Ťažné zariadenia spĺňajú európsku homologáciu E20 a sú vyrobené v súlade s normou ISO 9001.

Copyright © 2018 GL Auto. All Rights Reserved. Designed By FirstPOINT

Search